SKU: IPC-T363H-MU
Hilook 6MP Smart Hybrid Light turret IP camera with IR and colour white light illumination for full-colour night vision.
| Model | IPC-T363H-MU |
|---|---|
| Resolution | 6MP (3072x2048) |
| Lens | 2.8mm fixed |
| Night Mode | Colour or IR switchable |
| IR Range | 40m |
| AI | Human/vehicle detect |
| IP Rating | IP67 + IK10 |
| Power | PoE 802.3af / 12V DC |
|
6MP
Resolution
|
Hybrid Light
Colour/IR
|
IR 40m
Night Vision
|
AcuSense
AI
|
| Model | IPC-T363H-MU |
| Resolution | 6MP (3072x2048) |
| Lens | 2.8mm fixed |
| Night Mode | Colour or IR switchable |
| IR Range | 40m |
| AI | Human/vehicle detect |
| IP Rating | IP67 + IK10 |
| Power | PoE 802.3af / 12V DC |
| ✓Smart hybrid — colour or B&W IR mode | ✓Switches auto between colour and IR |
| ✓6MP AcuSense human/vehicle AI | ✓40m Smart IR range |
| ✓IP67 + IK10 weatherproof vandal proof | ✓H.265+ efficient compression |